Cs.Legends.Ro
Inregistrati-va si Logati-va si Connectati-va pe forum Cs.Legends.Ro
Cs.Legends.Ro
Inregistrati-va si Logati-va si Connectati-va pe forum Cs.Legends.Ro
Cs.Legends.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cs.Legends.Ro

Counter-Strike 1.6 Cs.Legends.Ro - CS 1.6
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareAdmins
Jocuri , Joculete , Muzica , Filme , Programe , Kituri CS , Anti Coduri CS , Poze CS , Coduri CS - NEW 2009 !!! - Download
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Admini Servaruluii
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 7:11 pm Scris de Norby

» Model Cerere Upgrade Admin
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeDum Ian 16, 2011 5:33 pm Scris de Norby

» Cerere admin XXL
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 8:45 pm Scris de Admin

» cerere admin
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:38 pm Scris de Admin

» Cerere ADMIN By Ionutz<>Moto
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:35 pm Scris de Admin

» as vrea si eu admin pe srv :D
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 8:49 pm Scris de Admin

» Cerere Admin
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 8:47 pm Scris de Admin

» Cerere Admin!
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 8:46 pm Scris de Admin

» cerere admin bun iNf^capit@nu^
as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 8:45 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit


 

 as vrea si eu admin pe srv :D

In jos 
AutorMesaj
cerere a
Vizitator




as vrea si eu admin pe srv :D Empty
MesajSubiect: as vrea si eu admin pe srv :D   as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 4:14 pm

Nick cu care joci pe server : ^BoGdYs^
Numele tau real : bogdan
Varsta : 16
IP tau la net : 89.37.36.82
ID :boga_s_2008@yahoo.com
De ce vrei admin : sa scap srv de codati si de cei care injura sau vb urat ... Twisted Evil
Timp jucat pe server : 10-11 ore Very Happy
Steam :OFF
Ce grad de admin ati dorii :Moderator
Sus In jos
Admin
Admin
Admin



as vrea si eu admin pe srv :D Empty
MesajSubiect: Se aceepta   as vrea si eu admin pe srv :D Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 8:49 pm

Se aceepta cererea ta de admin dar sa aducii lume mereu in fiecare zi pe server daca nu iti scot adminul pana cand o sa aduci minim 4 oamenii pe sv by Strike Shooter !!!
Sus In jos
 
as vrea si eu admin pe srv :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin
» Cerere Admin!
» cerere admin
» Cerere admin XXL
» Model Cerere Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.Legends.Ro :: Cereri Admin-
Mergi direct la: